Gyvi ir virtualūs susitikimai komandos nariams bei susitikimai su mentore – Gyvi susitikimai vyko bendruomenės namuose, o virtualūs ZOOM platformoje. Susitikimų metu vyko organizacinių klausimų sprendimas, veiklų planavimo darbai, pasiruošimas veikloms, darbų pasiskirstymas, mokymasis bei įgudžių lavinimas, refleksijos ir t.t. Viso įvyko 10 gyvų susitikimų ir 16 online susitikimų.

Paskaitos ir seminarai įvairiomis temomis – mentalinė sveikata, fizinės sveikatos sveikatos stiprinimas, mitybos balansavimas, dienos rėžimo, gyvenimo prasmės ir tikslo ieškojimo, streso ir baimių įveikimas, kaip nuraminti protą. Viso vyko 6 užsiėmimai, kuriuose dalyvavo 96 žmonės.

Jogos ir meditacijos užsiėmimai bendruomenės namuose bei šalia esančiame parke (šiltuoju metu). Kvietėme žmones išbandyti šiuos proto raminimo bei kūno lavinimo būdus. Viso įyko 5 užsimėmimai, kuriuose sudalyvavo 38 žmonės.

Meditacinės muzikos vakarai taip pat vyko tiek bendruomenės namuose, tiek lauke, parkuose. Atsipalaidavimas bei meditacija muzikos pagalba buvo viena labiausiai lankomų programų, todėl į ją nemažai ir koncentravomės. Viso įvyko 22 užsiėmimai, kuriuose sudalyvavo 316 žmonių.

Skambučiai vienišiems žmonėms, bendruomenės nariams, stengiantis palaikyti juos pokalbiu, dėmesiu, geru žodžiu. Viso buvo padaryta 248 skambučiai.

Meditacinis žygis „Kelionė į save per dėkingumą“, kurio metu žmones kvietėme į nepaprastą pasivaikščiojimą gamtoje, kuomet yra nesikalbama tarpusavyje, o susikaupiama į vidinį dialogą ar vidinę tylą. Taip žmonės išmoksta medituoti net vaikščiojant, tai puiku atipalaidavimo bei sąmonės pakylėjimo praktika, derinama su dėkingumo praktika, duoda puikios savijautos rezultatą. Vyko vieną kartą, dalyvavo 22 žmonės. Nueita apie 6 km. Pavilnių parku.

Sapnų gaudyklių pynimas tai kūrybinis, meditacinis, grupinis užsiėmimas, kurio metu yra kuriama sapnų gaudyklė. Sapnų gaudyklė ♥ – tai stebuklingas indėnų talismanas. Manoma, kad jis pritraukia gerus sapnus, ramų miegą ir saugo nuo košmarų. Šiais laikais sapnų gaudyklės dažnai naudojamos dekoruojant interjerus. Taip pat tai gali būti originali dovana bet kurio amžiaus žmogui. Užsiėmimo metu buvo dalinamasi savo patirtimi, dalyviai buvo vaišinanami arbata, bendraujama su jais. Vyko vieną kartą, dalyvavo 8 žmonės.

Kantimeilių vėrimo renginys, skirtas nusiverti sau karoliukų grandinėlę, kuri puošia, kuri apsaugo, kuri leidžia išreikšti savo kūrybą. Kas yra Kantimala? Tai kaklo papuošalas iš šventu laikomu Tulasi medelio karoliukų, tad palanku nešioti, kaip energetinę apsaugą, talismaną ir žinoma kūno papuošalą. Susirinkę dalyviai gavo visas reikalingas medžiagas, vyko talismanų vėrimas, tuomet pokalbiai ir bendraviams prie arbatos puodelio su pyragu. Vyko vieną kartą, dalyvavo 9 žmonės.