Vedinė mokykla

Vedinė mokykla

Mokykla „Dvaraka“ – tai šiuo metu steigiama pirmoji vedinė mokykla Lietuvoje. Tai visiškai nauja ir mūsų šalyje analogų neturinti idėja, kuria siekiama prisidėti prie geresnės švietimo ateities.
Mūsų tikslas sukurti tokią mokyklą, kuri jaunam augančiam žmogui suteiktų ne tik akademinį, švietimo sistemos reikalavimus atitinkantį išsilavinimą, bet ir suteiktų žinių apie tikrą gyvenimą – apie žmogaus psichologiją, apie santykius su kitais žmonėmis, apie santykius su savimi. Šioje mokykloje siekiame, kad čia besimokantys vaikai nuo pirmųjų klasių žinotų, kokiai profesijai kiekvienas iš jų linkęs ir jau nuo mažų dienų galėtų to mokytis, čia bus ugdomi žmonėmis, kurie geba pasirinkti prasmingus gyvenimo tikslus ir gali svariai prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo.
Vienas svarbiausių vedinės mokyklos ugdymo principų yra atskiras berniukų ir mergaičių mokymas. Tuo užsiims kvalifikuoti mokytojai – vyrai ir moterys.

Šiuo metu kuriame mokytojų kolektyvą, kuriems artimos mūsų idėjos, kurie paruoštų atitinkamus vadovėlius ir mokymo medžiagą bei strategiją.

Ieškome žmogaus, norinčio eiti direktoriaus pareigas. Renkame personalą.

Jei susidomėjote ar norite prisijungti prie vedinės mokyklos kūrimo grupės, susisiekite su mumis.
El. paštas: [email protected]