Žurnalas „Vedos“

Šis žurnalas – tai vienintelis Lietuvoje leidinys, skleidžiantis vedų žinias plačiajai visuomenei. Jį galima rasti prekybos vietose arba užsisakius gauti paštu Lietuvoje ar į bet kurią pasaulio vietą. Tai yra išties nuostabu, nes šios tūkstančius metų siekiančios žinios apie žmogaus paskirtį, sveikatą, psichologiją ir kitus egzistencinius klausimus gali tapti išsigelbėjimu savo kelio ieškantiems, neviltyje esantiems ir kenčiantiems žmonėms.

Su kiekvienu numeriu Jūs patys pereisite tam tikrą savęs pažinimo kelią. Juk viso žmogaus gyvenimo prasmė ir yra siekis pažinti save kaip amžiną dvasinę sielą.

Šiame žurnale kalbame apie tai, kaip reikia su meile gyventi šeimoje, kaip prisišaukti į šeimą šventą ir sveiką vaikutį, kaip sveikai maitintis, kaip susitvarkyti namus, kaip kasdienybėje rengtis, kaip priimti į savo gyvenimą ateinančius išbandymus, kaip leisti laisvalaikį, kokią profesiją pasirinkti visam gyvenimui, kaip tvarkyti savo finansus, kaip atsipalaiduoti be alkoholio, cigarečių ir narkotikų, kaip priimti save su visais trūkumais, kaip nebūti vienišiems, kaip sutikti atėjusią į mūsų gyvenimą mirtį ir kas galiausiai mūsų tikrai laukia po žemiškos mirties.

Žurnalo vyriausiasis redaktorius Anantara Das – vaišnavų šventikas, psichologas, lektorius, aktyviai keliaujantis po pasaulį ir skaitantis paskaitas, konsultuojantis. Skleisdamas dvasines žinias jis atlieka svarbiausią savo misiją – tarnauti žmonėms, kad šie rastų gyvenimo pilnatvę ir vieni kitiems taptų nuostabiais artimaisiais.

Dar nuostabiau yra tai, kad šis žurnalas išlaikomas tik jo skaitytojų aukomis. Todėl jo gyvavimas – kiekvieno iš mūsų rankose. Net ir nedidelė auka yra reikšminga, nes tai mūsų indėlis ne tik, kad šis žurnalas atsirastų, bet ir kad keistųsi bei šviesėtų visuomenė.

Ačiū visiems, kad skaitote ir remiate!

Rekvizitai paramai:
VšĮ „Vedos“
Sąsk. Nr.  LT53 7044 0600 0808 9041

Turite klausimų, susisiekite:
El. paštas: [email protected]
Tel.: +370 693 28088