Sekmadieninė šventė

SVEČIŲ PROGRAMA

Maloniai kviečiame į sekmadienę šventę, kuri vyksta kiekvieną sekmadienį 11.30 val. Antakalnio g. 24, Vilniuje. 

Sekmadieninė šventė – tai programa skirta kiekvienam, kuriam įdomu susipažinti su vedine tradicija,  susipažinti plačiau su vedų žiniomis, atėjusiomis iš Aukščiausiojo – per mokytojų-mokinių seką, per šventraščius. Kiekvieną sekmadienį skaitoma paskaita  mums visiems aktualiomis temomis: kaip atrasti ir realizuoti save, kaip būti sveikam ir laimingam, kokia yra meilės prigimtis ir kaip ją ugdyti, kaip besąlygiškai priimti vieni kitus, kaip pažinti Dievą ir Jam tarnauti. 

Jei negalite atvykti  pas mus, visada galite stebėti tiesioginę transliaciją Facebook puslapyje Šventykla „Dvaraka“.

ŠVENTĖS PROGRAMA:

  • Sekmadieninė šventė-svečių programa prasideda 11.30 val. kirtanu (giesmėmis, šlovinančiomis Viešpatį). Šios maldos reikalingos tam, kad nurimtų mūsų protas, priprastume prie aplinkos, rastume sau vietą ir pasiruoštume klausytis paskaitos.
  • 12.00 val. prasideda paskaita, kurios metu skaitomi šventraščiai apie Aukščiausiąjį Dievo Asmenį – Viešpatį Šri Krišną, apie mūsų, kaip sielų, amžiną gyvenimą bei apie mus supantį pasaulį.
  • Po paskaitos tęsiame kirtaną, kurio metu šventikas atlieka ritualą – dievybių garbinimą (arati). Dievybėms siūlomi 5 elementai: smilkalai, ugnis, vanduo, nosinaitė ir gėlių žiedai. Ugnis, vanduo ir gėlės pasiūlomi ir šventės svečiams. Kirtano metu groja gyva muzika, visi kartu dainuoja ir šoka.
  • Po paskaitos vaišinamės Dievo malone – šventintu maistu (prasadu).
  • Prašome į paskaitas ir šventes nevėluoti. Atvykdami nurodytu laiku Jūs atiduodate pagarbą lektoriui, atėjusiems žmonėms ir Jums pačiam lengviau suprasti apie ką vyksta paskaita.
  • Po kiekvieno renginio kviečiame savo padėką išreikšti savanoriška pinigine auka. Aukodami šventyklai mes aukojame Viešpačiui. Visos surinktos lėšos skiriamos šventyklos gerovei, Dvarakos socialinių projektų įgyvendinimui, bendruomenės vystymui.

PASKAITOS TRANSLIACIJA KIEKVIENĄ SEKMADIENĮ ~12.00