Iniciatyvos

Bendruomenėje laukiami visi, kuriems artima vedinė kultūra, kurie nori kartu kurti, augti ir tobulėti.  Bendruomenėje laukiami įvairių profesijų, įvairių amatų žmonės. Mums kiekvienas iš jūsų esate brangus. Brangus savo intelektu, žiniomis, brangus savo mąstymu, savo kalba, brangus savo rankomis, todėl kiekvienas žmogus gali ateiti į Dvarakos bendruomenę ir mes jus priimsime. Kiekvienas galite save atrasti bendruomenės veiklose.  

Tad kviečiame visus, kurie turi laisvo laiko ir tuos, kurie neturi laisvo laiko, bet gali jo surasti, kviečiu ateiti į Dvarakos bendruomenę ir mokytis išreikšti save, rasti save ir būti kažkam naudingu, nes žmogus gali būti laimingas tik tada, kai padeda kitiems. Kitos laimės nebūna, štai kas įdomiausia. Mes atviri visiems – mums nesvarbu Jūsų tautybė, mums nesvarbu net Jūsų tikėjimas, svarbiausia, kad mus jungtų bendra idėja – tarnauti Dievui ir vienas kitam.

 

Dvarakos bendruomenėje šiuo metu (2020.03.01) ypač reikėtų:

1. Reklamos specialisto
2. Marketingo specialisto
3. Pardavėjo
4. Architekto
5. Teisininko
6. Siuvėjo
7. Norinčių tarnauti šventykloje

KĄ GALITE VEIKTI DVARAKOJE?

  • Galite prisijungti prie jau veikiančių Dvarakos bendruomenės vykdomų renginių: kasmetinių festivalių, moterų klubo, kirtano akademijos mokymų, jogos užsiėmimų. Taip pat galite pasiūlyti savo renginio formatą, kurį norėtumėte plėtoti Dvarakoje.

  • Galite savo žiniomis ir įgūdžiais prisidėti prie Dvarakos viešųjų ryšių kūrybinės grupės – prie žmonių, kurie atsakingi už internetinių svetainių kūrimą ir priežiūrą, reklamą visuomenei, įvairius spaudos darbus, video, foto ir t.t. 

  • Galite tiesiog turėdami laiko pagelbėti kasdieniniuose darbuose Dvarakos bendruomenės namuose: grindų, langų ir veidrodžių valymas, maisto ruoša virtuvėje, po renginių – indų išplovimas, patalpų sutvarkymas.

  • Galite padėti bendruomenės nariams savo profesinėmis žiniomis: teisės, sveikatos priežiūros, mokslo, verslo, psichologijos ir kitais svarbiais klausimais. Pasidalinkite su mumis savo gebėjimais ir mes esant poreikiui būtinai kreipsimės į Jus.

  • Galite prisijungti prie Dvarakos miestoDvarakos miestas vystymo projekto grupės. Jau nuo 2021 metų pavasario Dvarakos miesto žemėse įsikuria pirmieji gyventojai. Jiems irgi reikia papildomų „rankų“: paruošti žemę, pasodinti gėles, daržoves, jas ravėti ir laistyti; aptverti tvorą apsaugančią lysves nuo miško gyventojų; pastatyti šiltnamius. Planuojame įrengti sodininko namelį, gyvenamųjų namelių zonoje įrengti vandentiekio ir valymo įrenginius, terasą. Tad jei jaučiate, kad galite skirti savo brangaus laiko šiems darbams atlikti, parašykite mums.

Mums svarbi net mažiausia Jūsų pagalba. Kartu mes galime nuveikti milžiniškus darbus. Net ir pastatyti Dvarakos miestą.

Norite prisidėti prie Dvarakos veiklų ir projektų, parašykite mums
[contact-form-7 404 "Nerasta"]