Pagalba žmonėms

PAGALBA ŽMONĖMS SU PSICHINĖMIS PRIKLAUSOMYBĖMIS

Pagalbos žmonėms projektas „Dvarakoje“ vystomas jau daugiau nei dešimt metų.

Bhakti jogas Anantara das studijavo ajurvedą, mokslą apie gyvenimą, Rusijoje ir Indijoje. Ten išmoko autentiškus ligų gydymo ir diagnozavimo metodus. Profilaktiškai jau daugybę metų konsultuoja vesdamas paskaitas, seminarus, stovyklas, skrisdamas į užsienį, priimdamas gyventi į ašramą žmones, kurie serga psichinėmis ir fizinėmis ligomis.

 Šis projektas skirtas žmonėms, kurie neranda savęs, kuriems kyla mintys apie savižudybę, kurie pyksta ant viso pasaulio ir jaučiasi visų palikti. Mes siekiame, kad visi galėtų pasijausti žmonėmis, kurie turi gabumų, kad jie reikalingi, kad juos kažkas myli, kad jie gali kažką sukurti, nes daugybė žmonių, kurie čia ateina, jie jau savęs nebelaiko žmonėmis.

Mūsų tikslas padėti žmogui augti ir atskleisti savo prigimtį, kad jis radęs tai, kuo gali būti, išeitų iš čia ir kurtų savo gyvenimą.

 Ajurvedos gydytojas Anantara das sako, kad jeigu žmogus gimė be kūno defektų, o tik paskui susirgo fizinėmis ar psichinėmis ligomis, tai daugelį tų ligų galima išgydyti: „Daugybei žmonių reikia psichologinės pagalbos. Tačiau jei žmogui neišaiškinsi ligos priežasties, jis vėl sirgs. Jeigu net pagydysi ligą, kuria jis sirgo, bet neatrasi priežasties kodėl susirgo, žmogus vėl sirgs.“

 

Projektu siekiama suteikti socialinę, psichologinę ir dvasinę pagalbą labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms:

  • įvairių priklausomybių turintiems;

  • depresiją, apatiją išgyvenantiems, norintiems nusižudyti (suicidas);

  • fizinę ar psichinę prievartą patyrusioms moterims;

  • seneliams, kurie negali savimi pasirūpinti;

  • vaikams, kurie neturi tėvų ar yra neprižiūrėti ir kt.

Šiuo metu mes jau teikiame socialinę, psichologinę ir dvasinę pagalbą įvairių socialinių grupių žmonėms Vilniuje. Jausdami išaugusį poreikį socialinei globai, projektuojame Dvarakos miesto gyvenvietę. Kaišiadorių rajone esančiame 28 hektarų plote norime pastatyti senelių ir beglobių vaikų namus, priklausomybių ir psichinės pagalbos centrą, ajurvedos kliniką.

Daugiau apie Dvarakos miestą čia.

 

Jei turite klausimų, susisiekite:

El. paštas: [email protected]