Anantara das – vedos visiems

„Anantara das – Vedos visiems“ – tai yra žinių sklaidos priemonė socialiniame tinkle „Facebook“. Čia galima stebėti Anantaros das vedamas paskaitas ir seminarus tiesioginių transliacijų metu. Senesnių paskaitų archyvas „Youtube“, paskyroje Anantara Das Paskaitos.

Anantara das veda paskaitas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, teikia asmenines konsultacijas. Jis dalinasi su žmonėmis vedinėmis žiniomis, siekia kad jos būtų prieinamos ir suprantamos kuo platesnei auditorijai, dalinasi savo įgyta vedine išmintimi: „Matote, Vedos yra ne tik man. Bet kuris mokytojas, ar tai būtumėte jūs, ar aš, kai jis gauna žinias, turi jas perduoti kitiems, jomis reikia dalintis. Tuo tikslu sukūrėme šią grupę, kurioje vedos prieinamos visiems, nežiūrint į jų religines pažiūras, socialinę padėtį, nei į kultūrinį, politinį ar ekonominį aspektą.“

Vedos – tai yra tikros žinios. Tai nėra informacija. Informacija sensta, keičiasi, o žinios yra fundamentalios. Vedinės žinios ateina iš Aukščiausiojo. Jos visų pirma pasiekia Brahmos širdį, o tada per mokytojų-mokinių seką jis tas žinias perduoda ir mums. Šios žinios apima visas gyvenimo sritis – materialų ir dvasinį pasaulį, jos apima praeitį, dabartį ir ateitį. Tai reiškia, kad jos pasklidusios visur.

 

 

Esu Anantara das – Vedų žinovas, lektorius, knygų autorius. Nors Jūsų ausiai mano vardas skamba neįprastai, jis pakeitė mano gyvenimą. Šį vardą suteikė mano dvasinis mokytojas Čaitanja Čandra Čaran Prabhu. „Anantara“ reiškia beribis, „das“ – tarnas. Tai buvo mano naujo gyvenimo, grįsto Vedų filosofija, pradžia.

Nuo to laiko, kai gavau šitą vardą, visą gyvenimą skiriu tarnystei kitiems. Kartu su kitais atsidavusiaisiais mes kuriame daugybę projektų, tokių kaip vedinis darželis, mokykla, televizija, žurnalai ir knygos – tik tam, kad kuo labiau pasitarnautume Jums, kad galėtumėme perduoti vedinę gyvenimo instrukciją, kaip būti sveikiems, laimingiems ir iš tiesų pažinti save.
Todėl kviečiu Jus susipažinti su mūsų veikla ir kuo nuoširdžiausiai laukiu mūsų paskaitose, renginiuose, stovyklose.