Periodiškas arba spontaniškas aukojimas

Ačiū už jūsų norą dalintis!

Kviečiame Jus aukoti – skirti dalį savo pajamų ypatingiems projektams, kuriais siekiame šviesti visuomenę, ugdyti dvasines vertybes ir suteikti žmonėms galimybę būti laimingais. Aukojimas dvasiniams tikslams teikia ypatingą naudą, nes dorybinga auka grįžta tokiomis pat dovanomis – sėkme, palaima, dvasiniais ir materialiais turtais. Tad jei siekiate savo gyvenime gausos, praktikuokite meną dalintis.

REKVIZITAI PARAMAI
VšĮ „Vedų kultūros universitetas“
Sąsk. Nr. LT18 7300 0101 3321 8465
SWIFT kodas: HABALT22

* Prašome mokėjimo paskirties langelyje įrašyti kam norite skirti paramą.

Žemiau išvardintos sritys, kurioms reikia jūsų paramos. Galite pasirinkti jums svarbiausias ir skirti vienkartinę auką arba remti nuolatinėmis aukomis kas mėnesį.

Šventykla ir ašramas

Šventykla „Dvaraka“ – tai Vilniuje įsikūrusi oficiali Tarptautinės Krišnos sąmonės bendrijos (ISKCON) šventykla, kurioje gyvena ir nuolat lankosi dvasiniu keliu žengiantys žmonės. Taip pat šventykla yra Dvarakos bendruomenės centras. Kaip senais laikais šeima, miestas, valstybė neįsivaizdavo savo gyvenimo be Dievo, taip ir mūsų veiklos centras yra šventykla. Šventykla – tai vieta kur gyvena Dievas.
Šventyklos pastate, 3 aukšte yra įsikūręs vienuolynas (ašramas), kuriame nuolat gyvena apie 20 gyventojų. Šie žmonės kasdien atlieka dvasines praktikas, gamina svečiams maistą, tarnauja dievybėms ir užsiima Vedų kultūros plėtra – organizuoja renginius, stovyklas, rengia edukacines programas vaikams. Toks yra šio ašramo gyventojų tikslas – tarnaujant kitiems suvokti tikrąjį savo pašaukimą.
Ašramas gyvuoja tik iš aukų, todėl jūsų parama mums labai svarbi.

Žurnalas „Vedos“

Šis žurnalas – tai vienintelis Lietuvoje leidinys, skleidžiantis vedų žinias plačiajai visuomenei. Tai yra išties nuostabu, nes šios tūkstančius metų siekiančios žinios apie žmogaus paskirtį, sveikatą, psichologiją ir kitus egzistencinius klausimus gali tapti išsigelbėjimu savo kelio ieškantiems, neviltyje esantiems ir kenčiantiems žmonėms. ar nuostabiau yra tai, kad šis žurnalas išlaikomas tik jo skaitytojų aukomis.

Dvaraka TV

Televizijos tikslas – šviesti žmones ir padėti Jiems atrasti laimę.
Dvarakos televizija skirta tiems, kurie ieško alternatyvų tradicinei televizijai ir tam, kad žmogus pamatytų, jog galima gyventi kitaip.

Šis projektas gimė prieš metus, nesenai startavome su pirmąją laida „Pokalbiai lietuje“. Siekiame, jog ilgainiui mūsų televizija išsivystytų į nenutrūkstamą, dvidešimt keturias valandas per parą trunkančią transliaciją.

Vedinė mokykla

Mokykla „Dvaraka“ – tai šiuo metu steigiama pirmoji vedinė mokykla Lietuvoje.
Mūsų tikslas sukurti tokią mokyklą, kuri jaunam augančiam žmogui suteiktų ne tik akademinį, švietimo sistemos reikalavimus atitinkantį išsilavinimą, bet ir suteiktų žinių apie tikrą gyvenimą – apie žmogaus psichologiją, apie santykius su kitais žmonėmis, apie santykius su savimi. Šioje mokykloje siekiame, kad čia besimokantys vaikai nuo pirmųjų klasių žinotų, kokiai profesijai kiekvienas iš jų linkęs ir jau nuo mažų dienų galėtų to mokytis, čia bus ugdomi žmonėmis, kurie geba pasirinkti prasmingus gyvenimo tikslus ir gali svariai prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo.

Dvarakos miestas

Kaišiadorių rajone 28 hektarų teritorijoje tarp Žiežmaros ir Neries upių kuriama Vedų kultūros sostinė „Dvaraka“. Tai gyvenvietė, kurioje veiks daugybė žmonių sveikatai ir saviugdai skirtų objektų, tokių kaip vaikų stovyklų miestelis, ajurvedos klinika, jogos centras, psichinės pagalbos centras, senjorų globos namai, amatų centras, vyrų ir moterų vienuolynas. Čia bus įrengta žalioji renginių erdvė paskaitoms ir susitikimams su iškiliomis asmenybėmis, veiks viešbutis, vegetariško maisto restoranas, vedinis planetariumas.
Tai bus analogų Lietuvoje neturinti vieta, kurioje žmonės galės pailsėti, atgauti kūno ir dvasios sveikatą, pasisemti vedinių žinių. Daugiau apie šį projektą galite sužinoti čia: Dvarakos miestas.
Prisidėti prie Dvarakos statybų galite tapę nuolatiniais jos rėmėjais – kas mėnesį aukodami jums priimtiną pinigų sumą. Jei galimybės pasikeis, rėmimo bet kada galėsite atsisakyti.

Kviečiame Jus aukoti kas mėnesį. Net mažiausia jūsų auka mums yra svarbi.

Turite klausimų?

Parašykite mums. Naudokitės mūsų kontaktine forma ir mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.

[contact-form-7 404 "Nerasta"]