Dvaraka produktų linija

UAB „Vaišravana“ – Dvarakos socialinės bendruomenės įmonė. Įmonės kolektyvas – tai dvasine praktika užsiimantys, sveikai gyvenantys, kuriantys Dievui ir visuomenei žmonės. Mes gaminame aukščiausios kokybės, rankų darbo maisto gaminius, kurių gamybos technologija leidžia vartotojui pajausti tikrą laimės skonį ir tuo skoniu pasidalinti su kitais. 

Mūsų įmonės inovacija – unikali dvasiniais ryšiais paremta organizacinė kultūra bei supratimas, kad sveiką maistą galima gaminti tik emociškai darnioje ir sveikoje aplinkoje. Įmonė laikosi pozicijos, kad jos stiprybė yra sąmoningi Dvarakos bendruomenės darbuotojai, todėl įgyvendina personalo politiką, orientuotą į ilgalaikius, tarpusavio darbo santykius, kurios nariai pasitikėtų ir palaikytų vienas kitą. Tvirtai žinome, kad geriausią produkciją gamina tik laimingi darbuotojai, kur tvyro geras organizacijos mikroklimatas, kuris ir įgalina sukurti sveiką, kokybišką ir  skanią produkciją.

Gamyboje naudojame tik natūralias žaliavas, nenaudojame jokių chemikalų, konservantų ir kitų medžiagų tam, kad mūsų gaminama produktai būtų sveiki ir skanūs. Produkcijai gaminti nenaudojama žaliavos – mėsos, žuvies, kiaušinių, grybų, svogūnų ir česnakų, kofeino ir taurinų turinčių priedų tam, kad Jūsų kūnas būtų sveikas ir emociškai ramus. Visą produkciją gamina nerūkantys, nevartojantys alkoholio ir kitų intoksikantų žmonės. Visa gamybos aplinka ypatingai švari. Visi maisto produktai gaminami skambant meditacinei muzikai, kuri savo dvasinėmis vibracijomis suteikia produktams dievišką energiją.

Visa pagaminta produkcija aukojama Dievui, todėl ji vadinama Prasadu. Prasadas – tai Dievo malonė. Žmogus ragaudamas tokį maistą pajaučia kaip valosi Jo karma, gerėja santykiai šeimoje ir aplinkoje, kaip nurimsta protas ir atsiranda noras laime dalintis su kitais.

Mūsų šūkis ,,Skanus ir sveikas – dvasinis maistas“. Jūs įsigydami mūsų produktus, šių dienų streso kupiname pasaulyje, gaunate dvasinės energijos, kuri suteikia tikrą laimės pojūtį. Kitaip nei kiti maisto produktų gamintojai ir tiekėjai, mes teikiame ne tik fizinę, bet ir emocinę – dvasinę naudą.

Mūsų pagrindinė misija yra didinti laimingų žmonių skaičių. Produkcija savyje talpina sveiką gyvenimo būdą, sąmoningumą, pilnatvę, harmoniją su aplinka, savimi ir tarnystę Dievui. Dvasinis vegetarinis maistas, tai žingsnis link dvasinio savęs pažinimo, asmeninio tobulėjimo ir atsakomybės už save ir savo veiksmus.

Dvarakos ateities vizija – lyderiaujanti dvasinio, sveiko ir aplinkai draugiško maisto gamintoja Lietuvoje ir užsienyje, vartotojams teikianti itin platų sveikų, kokybiškų produktų asortimentą, nuolatos investuojanti į naujų produktų kūrimą bei receptūrų tobulinimą. Auganti natūralaus maisto paklausa Lietuvoje ir užsienyje, leis mums sukurti platų maisto produktų asortimentą, kad visi norintys galėtų įsigyti Laimę savyje turinčius maisto produktus į savo namus.

Vienas iš pagrindinių „Dvarakos“ socialinio projekto finansavimo šaltinių būtent ir yra mūsų gaminami maisto produktai.

Mes sukūrėme sveikų vegetarinių produktų asortimentą, kuriame sudėtas tikras laimės skonis. Būdami patys laimingi mes norime ta laime pasidalyti ir su Jumis. Todėl mes visada esame pasiruošę priimti Jūsų visus užsakymus ir išsiųsti Jums į namus tikrą dvasinio džiaugsmo ir laimės skonį.

Turite klausimų, susisiekite:

Tel.: +37060752237

Arba užpildykite žemiau esančią formą:

ASORTIMENTAS

Rankų darbo saldainiai LAKŠMI

Saldainių rinkinys LAKŠMI išsiskiria tuo, jog pagrindinė sudedamoji saldainių dalis yra kerobas, rytų medicinoje žinomas kaip puiki priemonė atgauti jėgas ir sustiprinti sveikatą. Kerobas mažina cukraus kiekį kraujyje, gerina odos būklę, turi vitaminų A, B, B2, B3, kalcio, fosforo, magnio. Saldainiai yra trijų rūšių: SĖKMĖ, TURTAI ir LAIMĖ.

JOGŲ KAVA

Jogų kava pagaminta pagal seniausios pasaulyje medicinos – ajurvedos – receptą. Gėrimas suteikia energijos ir jėgų, tonizuoja, gerina virškinimą ir širdies veiklą, valo toksinus, padeda sergant peršalimo ligomis, puikiai pakeičia kavą.

NAMINĖ DUONA

Ši naminė duonelė kelias dienas brandinama, formuojama ir kepama su mele mūsų jaukioje virtuvėje. Gaminama iš speltos miltų, pagardinta moliūgų sėklomis, saulėgražomis.

Tortas „ANANDA“ 

Subtilaus skonio saldžios varškės tortas ANANDA - tai tirpstantis burnoje gardėsis. Jis puikiai dera prie rytinio kavos puodelio, po sočių dienos pietų ir tinka nuotaikingai dienos pabaigai.

Tortas „MEDUTIS“ 

Visų pamiltas, tradiciniu tapęs tortas medutis, mūsų konditerių pagamintas tik iš natūralaus medaus. Kruopščiai atrinktos šviežios uogos, ne tik kuria grožį, bet ir suteikia tortui gaivų aromatą. 

Veganiškas tortas ,,GAIVUTIS’’

Graikinių riežutų, anakardžių, datulių, kokoso ir kerobo skonių simfonija. Šis tortas yra nekeptas, jo sudėtyje nėra pieno produktų, todėl puikiai tinka veganams ir žaliavalgiams.Be gliuteno.

Sluoksniuotos tešlos PYRAGĖLIAI (vegetariški)

Šie trapūs, sviestiniai pyragėliai yra puikus užkandis. Galime pasiūlyti su pikantiškomis daržovėmis, saldžiais obuoliais ar desertine varške.

Vegetariška TORTILIJA

Ši vegetariška tortilija, praturtinta šviežių daržovių, pagardinta mūsų virtuvėje gamintais natūraliais padažais bei natūraliu, Lietuvos ūkyje pagamintu sūriu. Tai puikus pasirinkimas pusryčiams, pietums ar vakarienei.

Saldaus pieno sūris PANYRAS

Išsiskiria tiek skoniu, tiek maistingomis medžiagomis! Savo tekstūra primena lietuvišką varškės sūrį, o švelniu skoniu - mocarelą. Panyrą galima virti, troškinti, kepti ir net gruzdinti. Kaitinamas nesubyra, o įdėtas į troškinius ar padažus puikiai išbrinksta bei prisigeria skonio ir aromato. Nepakeičiamas maisto produktas vegetariškoje virtuvėje.

Saldumynas ,,KOKOSINUKAS''

Saldumynas ,,RIEŠUTĖLIS''

Saldumynas ,,VEGANIŠKAS TRIUFELIS''

Glotnūs, švelnios tekstūros saldainiai, pagardinti riešutų sviesto įdaru.