Savanorystė

Savanorystė – tai galimybė susipažinti su įvairiomis veiklomis, išmokti save jose išreikšti, įgyti naujų gebėjimų. Tai vieta bendrauti, susirasti bendraminčių ir dirbant visiems naudingą darbą, jaustis reikalingu ir aktyviu. Savanoriavimo dėka žmogus tobulėja kaip asmenybė, vysto savo individualius ir profesinius įgūdžius, psichines, socialines savybes.Savanorystė – tai būdas aktyviai keisti save ir savo aplinką, nelikti vienišu ir tobulėti bet kokiame amžiuje.Įdomus pastebėjimas: savanorystė paveldima – jei savanoriaujate Jūs, tai 80 proc. tikimybė, jog savanoriaus ir jūsų vaikai. Jiems tai bus savaime suprantamas dalykas.Ką duoda savanorystė? Savanorystė duoda supratimą, kad egzistuoja pamatiniai ir labai paprasti gyvenimo dalykai – dėkingas žvilgsnis, dėkingo žmogaus akys, šypsena ir suvokimą, kad tai yra tikra dovana. Taip pat savanorystė suteikia gyvenimiškos išminties ir patirties, pasitenkinimą, kelia savivertę.Savanoriai jaučia gyvenimo prioritetus, jie supranta, ko nori iš gyvenimo.

KAIP GALITE SAVANORIAUTI DVARAKOJE?

  • Galite prisijungti prie jau veikiančių Dvarakos bendruomenės vykdomų renginių: kasmetinių festivalių, moterų klubo, kirtano akademijos mokymų, jogos užsiėmimų. Taip pat galite pasiūlyti savo renginio formatą, kurį norėtumėte plėtoti Dvarakoje.
  • Galite savo žiniomis ir įgūdžiais prisidėti prie Dvarakos viešųjų ryšių kūrybinės grupės – prie žmonių, kurie atsakingi už internetinių svetainių kūrimą ir priežiūrą, reklamą visuomenei, įvairius spaudos darbus, video, foto ir t.t. 
  • Galite tiesiog turėdami laiko pagelbėti kasdieniniuose darbuose Dvarakos bendruomenės namuose: grindų, langų ir veidrodžių valymas, maisto ruoša virtuvėje, po renginių – indų išplovimas, patalpų sutvarkymas.
  • Galite padėti bendruomenės nariams savo profesinėmis žiniomis: teisės, sveikatos priežiūros, mokslo, verslo, psichologijos ir kitais svarbiais klausimais. Pasidalinkite su mumis savo gebėjimais ir mes esant poreikiui būtinai kreipsimės į Jus.
  • Galite prisijungti prie Dvarakos miesto vystymo projekto grupės. Jau nuo 2021 metų pavasario Dvarakos miesto žemėse įsikuria pirmieji gyventojai. Jiems irgi reikia papildomų „rankų“: paruošti žemę, pasodinti gėles, daržoves, jas ravėti ir laistyti; aptverti tvorą apsaugančią lysves nuo miško gyventojų; pastatyti šiltnamius. Planuojame įrengti sodininko namelį, gyvenamųjų namelių zonoje įrengti vandentiekio ir valymo įrenginius, terasą. Tad jei jaučiate, kad galite skirti savo brangaus laiko šiems darbams atlikti, parašykite mums.

Mums svarbi net mažiausia Jūsų pagalba. Kartu mes galime nuveikti milžiniškus darbus. Net ir pastatyti Dvarakos miestą.

Norite savanoriauti Dvarakos veiklose ar projektuose, parašykite mums:
[contact-form-7 404 "Nerasta"]